1.  W poniedziałek przeżywamy święto ku czci NMP Matki Kościoła.

2.  Od dnia jutrzejszego rozpoczynamy miesiąc czerwiec poświęcony Sercu Jezusowemu. Każdego dnia na zakończenie mszy św., wystawienie połączone z modlitwą litanii do Serca Jezusowego.

3. W czwartek przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, w tym dniu polecać będziemy sprawę powołań kapłańskich i zakonnych.

4.   W tym tygodniu przypada I-y czwartek, piątek i sobota miesiąca czerwca.

5. W piątek, po Mszy św., adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą w intencji misji św. oraz z prośbą o zatrzymanie pandemii na świecie.

6. W sobotę od godz. 10.00 – jest możliwość udania się z komunią świętą do tych chorych którzy będą tej wizyty pragnąć. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt po piątku włącznie.

7. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Trójcy przenajświętszej. W tym dniu nasza parafia będzie przeżywała wizytację kanoniczną, którą poprowadzi ks. bp Adam Bałabuch. Program wizytacji jest zamieszczony na łamach naszej parafialnej gazetki. Ważniejsze wydarzenia: po Mszy św. o godz. 10.30 – zmiana tajemnic żywego różańca. O 12.00 – uroczysta Msza św., połączona z wygłoszonym sprawozdaniem proboszcza.

8.  W przyszłą niedzielę, zgodnie z zaleceniem KEP będzie przeprowadzona zbiórka na Świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie.

9.     Drodzy rodzice młodzieży klasy 8-ej. Jest możliwość by wasze dzieci, otrzymały sakrament bierzmowania 29 czerwca 2020 roku. Jeśli wraz z waszymi dziećmi wyrazicie akceptacje to proszę o kontakt ze mną do 10 czerwca 2020. Planowane spotkanie dla młodzieży odbędzie się w sobotę 13 czerwca Ten sakrament zostanie udzielony w kościele św. apostołów Piotra i Pawła.

10.  Przygotowując się do skromnej i innej niż do tej pory uroczystości Bożego Ciała, zwracam się z prośbą do obecnych członków rady parafialnej oraz róż różańcowych o przygotowanie – PRZY KOŚCIELE – 2 oraz 3 ołtarza.

11.  Z całego serca dziękuję Panom: Stanisławom za dostarczenie drzewek na dzisiejszą uroczystość.

12.     W naszym Kościele trwa odświeżanie ławek.

13. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych na rok 2020.

14. Z całego serca DZIĘKUJĘ za składane ofiary na potrzeby naszej parafii.