OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.   W dniu dzisiejszym jest przeprowadzona zbiórka do puszek na utrzymanie katolickiego Radia Rodzina.

2.  Przeżywamy szczególny czas Misji św., Niech to będzie czas poruszeń naszych serc i odnowy wiary i moralności wobec wszystkich naszych parafian.

3.  W przyszłą niedzielę na zakończenie misji świętych ofiary będą złożone na potrzeby o. redemptorystów., jako wotum wdzięczności za przeprowadzone Misje św.

4.  Zachęcam do czytania katolickiej prasy. Możemy nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego – w którym autorka Beata Zajączkowska w artykule „Powróćmy do Eucharystii” analizuje stan duchowości katolików po okresie pandemii.

5. Od pierwszej niedzieli października będą przyjmowane intencje mszalne na nowy rok kalendarzowy. W pierwszej kolejności proszę o zamawianie intencji Mszy św., z racji jubileuszy: małżeństwa, urodzin, imienin oraz tzw. roczków ( rok po urodzeniu dziecka). Istnieje również możliwość zamawiania Mszy św. Gregoriańskiej.

6.   W przyszłą niedzielę ostatecznie zostanie podana informacja dot. pielgrzymki do Wilna.

7. Na stronie internetowej naszej parafii zamieszczono ujednolicone teksty modlitw zatwierdzonych przez komisje do spraw kultu Bożego i dyscypliny sakramentów KEP

8.     Na czas Misji świętych niech Jezus i Maryja szczodrze błogosławią.