OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Zgodnie z rozporządzeniem premiera RP Pana Mateusza Morawieckiego od soboty 07 listopada 2020, podczas celebracji liturgicznych może uczestniczyć tylko 16 osób. Do tego należy pamiętać o obowiązkowym nakryciu ust i nosa.

2.  W dniu dzisiejszym nasza parafia przeżywa dzień Wieczystej Adoracji. Po każdej Eucharystii wystawienie połączone z modlitwą do Najświętszego Sakramentu.

3.     W piątek nie będzie adoracji po Mszy św.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okresem Adwentu szczególny czas przygotowania naszych serc na spotkanie z nowonarodzonym Jezusem. Na zakończenie Mszy św., o godz.10.30 – dokonamy poświęcenia dekoracji adwentowej i opłatków wigilijnych.

5. Z racji obostrzeń sanitarnych członkowie rady parafialnej nie będą roznosić opłatków wigilijnych do naszych domów. Opłatki będzie można otrzymać w kościele oraz na plebanii. Więcej informacji w stosownym czasie.

6.  Z całego serca pragnę podziękować Państwu Ozga za ufundowanie nowych bombek choinkowych oraz Panu Ryszardowi Kramarz za zakupienie świec do dekoracji adwentowej.

7.   Poprzez formularz na stronie internetowej naszej parafii istnieje możliwość – zdalnego zamawiania intencji Mszy św., na nowy rok 2021.