OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Zgodnie z rozporządzeniem rządowym w Kościele może uczestniczyć w obrzędach liturgicznych tylko 5 osób. Zwracam się z prośbą o pozostanie w domach i uczestnictwie duchowym w Eucharystii i nabożeństwach. Pozostawmy te limity osobom które na dany dzień zamówiły intencję mszalną.

2.  W tym tygodniu przypada I-y czwartek, piątek i sobota miesiąca kwietnia.

3. W czwartek na zakończenie Mszy św., adoracja połączona z modlitwą o powołania kapłańskie. W tym dniu przypada kolejna rocznica odejścia do wieczności św. Jana Pawła II.

4. W piątek o godz. 17.00 – nabożeństwo Drogi Krzyżowej ( limit 5 osób), o godz. 17.30 – Msza św. i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 18.45
( limit 5 osób)

5. W sobotę nie będzie odwiedzin chorych. Natomiast po Mszy św. Adoracja połączona z modlitwą różańcową.

6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy niedzielę palmową. Nie będzie obrzędu poświęcenia palm. Na zakończenie każdej Mszy św., adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Osoby, które zechciały by wspomóc finansowo naszą wspólnotę parafialną, proszone są o przekazanie ofiar  na konto naszej parafii. Numer konta widnieje na naszej parafialnej stronie ( parafia ciernie.pl),  w zakładce dane kontaktowe. Za każdy dar serca oraz za finansowe wsparcie z całego serca dziękuję.

Nr konta parafialnego:  48 2030 0045 1170 0000 0347 3400