OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.     Do końca miesiąca czerwca pragniemy na zakończenie Mszy św., ofiarować się Sercu Jezusowemu poprzez odmawianie litanii.

2.     We worek przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zgonie z wielowiekową tradycją, w tym dniu zbierana jest specjalna taca tzw. „ świętopietrze” przeznaczona na Stolicę Apostolską.

3.     W środę, podczas mszy św., pragnę w duchu wdzięczności złożyć Eucharystyczną Ofiarę za błogosławione przeżyte lata posługi w naszej Cierniewskiej parafii.

4.     Od czwartku 1 lipca 2021 posługę duszpasterską w naszej parafii rozpoczyna ks. Zdzisław Wojtowicz.

5.     W tym tygodniu przypada I-y czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca:

a)     W czwartek na zakończenie Mszy św., wystawienie Najświętszego sakramentu oraz modlitwa w intencji powołań.

b)   W piątek od godz. 17.00 – okazja do spowiedzi św., natomiast po Mszy św., modlitwa zawierzenia Najświętszemu Sercu Jezusowemu.

c)     W sobotę od godz. 10.00- odwiedziny chorych. Bardzo proszę by od czwartku zgłaszać chorych nowemu proboszczowi. Również w sobotę na zakończenie Mszy św., przy wystawionym Najświętszym Sakramencie dokonamy aktu zawierzenia Ojczyzny i parafii Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.

6. W przyszłą niedzielę, na zakończenie Mszy św., wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic żywego różańca po Mszy św. o godz. 11.00.

7.     Na Mszy św., o godz. 11.00 odbędzie się przywitanie nowego proboszcza naszej parafii.

8.     W okresie wakacyjnym, Msze św., w niedziele będą sprawowane o godz. 9.00 i 11.00.

9.     Zachęcam do czytania katolickiej prasy.

10. W imieniu biskupa świdnickiego zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznej pieszej pielgrzymce diecezji świdnickiej na Jasną Górę.