OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.  W dniu dzisiejszym grupa dzieci naszej parafii po raz pierwszy uczestniczy we Mszy św. Uroczysta Eucharystia z racji I-ej komunii św., o godz. 10.30. Nabożeństwo majowe z udziałem dzieci i rodziców o godz. 16.00.

2.   Msze św., dla dzieci w ramach białego tygodnia od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.

3.   W poniedziałek, we wtorek i w środę przypadają kwartalne dni modlitw o dobre tegoroczne urodzaje. W tych dniach w ramach nabożeństwa majowego zostanie odmówiona modlitwa przy krzyżu misyjnym o obfite tegoroczne zbiory. Do udziału w tym nabożeństwie zapraszam rolników i ogrodników.

4.  W piątek podczas Mszy św., Słowo Boże wygłosi s. Anna Jarosz – odpowiedzialna w diecezji świdnickiej za dzieła misyjne.

5.  W piątek po wieczornej Mszy św., indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.00.

6.  Również od piątku rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7.  W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8.  Zachęcam do czytania katolickiej prasy.

9. Z całego serca pragnę podziękować rodzicom dzieci I-komunijnych za ofiarowanie nowego chodnika do naszego Kościoła.

…………………

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

III) Bartosz Tomasz Kościelniak zamieszkały w Świebodzicach, pragnie zawrzeć sakramentalne małżeństwo z Karoliną Martyną Płaskowicką zamieszkałą w Olsztynie

III) Piotr Dobrzański zamieszkały w Świebodzicach, pragnie zawrzeć sakramentalne małżeństwo z Zuzanną Węcławik zamieszkałą w Kamiennej Górze.

I)  Łukasz Kopeć zamieszkały we Wrocławiu pragnie zawrzeć sakramentalne małżeństwo z Agnieszką Herdzin zamieszkałą w Świebodzicach.