OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.     Wychodząc z Kościoła będziemy mogli wesprzeć finansowo sprawę dotyczącą ogrzewania. Za każdy dar serca wielkie Bóg zapłać.

2.     W dniu dzisiejszym, o godz. 15.30 – nabożeństwo Gorzkich Żali, z kazaniem pasyjnym

3.     W tym tygodniu przypada: I-y czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca marca.

4.     W czwartek na zakończenie Mszy św., wystawienie Najświętszego sakramentu i nabożeństwo w intencji powołań.

5.     W piątek od godz. 16.30 – okazja do spowiedzi św. O godz. 17.00 – nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Natomiast po Mszy św., indywidualna adoracja Najświętszego sakramentu, do godz. 18.45.

6.     W sobotę, od godz. 10.00 – odwiedziny chorych. Naszych chorych , którzy  pragną przyjąć Jezusa w komunii św., proszę zgłosić do piątku włącznie.

7.     Również w sobotę, na zakończenie Mszy św., wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z odmówieniem aktu oddania Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.

8.     W przyszłą niedzielę, na zakończenie Mszy św., adoracja Eucharystyczna, natomiast po Mszy św., godz.. 10.30- zmiana tajemnic żywego różańca zaś o godz. 15.30 – nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

9. Od przyszłej niedzieli, osoby które wyraziły gotowość przystąpienia do Róży parafialnej, rozpoczną odmawianie modlitwy - 1 dziesiątek różańca, każdego dnia.

10.   Zachęcam do czytania katolickiej prasy, oraz do zamawiania intencji Mszy św., za żywych i zmarłych.